دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 6432
تعداد نوشته ها : 6
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
بهنام حاتمي

خداوند میفرماید : بخواهید تا داده شود ، بجوئید تا بیابید ، درب بزنید تا به روی شما باز شود ، اگر کودکی از والدین خود نان بخواهد آیا به او سنگ میدهند ؟ پس چقدر بیشتر به شما خواهم داد اگر شما بخواهید .من بر پشت درب دل شما ایستاده ام و درب میزنم ، شما فقط کافیست بشنوید و درب را باز کنید ، آنگاه من در قلب شما ساکن میشوم و با روح پاک خود شما را تطهیر میکنم و شما دوباره متولد میشود.

متشکریم خدا

دسته ها :
سه شنبه بیست و ششم 6 1387
این متن حذف شده است
دسته ها :
شنبه نهم 6 1387
در گوشی های سونی اریکسون قابلیت بسیار جالبی نهفته است که ما را بیشتر به یاد بنزین ذخیره شده در باک ماشین های پیشرفته می اندازد! حتمأ برای شما نیز پیش آمده است که قصد گرفتن تماس یا کار ضروری دیگری با گوشی خود دارید ، اما گوشی شما شارژ ندارد. این موارد راه چاری ای که به ذهن افراد میرسد استفاده از تلفن ثابت یا همگانی و حتی قرض گرفتن گوشی افراد دیگر است. اما اگر گوشی شما سونی اریکسون دست نگاه دارید ، چرا که گوشی شما یک شارژ مخفی نیز در خود ذخیره است که در لحظات اورژانسی فریادرس شما خواهد شد. در این ترفند نحوه روشن کردن گوشی با شارژ خالی را به شما معرفی خواهیم کرد.

بدین منظور:
پس از خاموش شدن گوشی و پس از آن که اطمینان پیدا کردید گوشی خالی از شارژ باتری دیگر به روش معمول روشن نخواهد شد  ، کافی است:
کلید Power گوشی را به مدت 15 ثانیه نگه دارید.
پس از 15 ثانیه خواهید دید که گوشی شما روشن خواهد شد!
حالا میتوانید دکمه را رها کنید.
اکنون گوشی شما روشن شده است و میتوانید یک تا دو تماس کوچک اورژانسی با گوشی خود بگیرید.

این موضوع از ابتکارات شرکت سونی اریکسون است که در مواقع ضروری به کمک استفاده کنندگان این گوشی ها میاید و برای ساعت زنگدار گوشی های سونی اریکسون هم هست . 
دسته ها :
چهارشنبه نوزدهم 4 1387
سلام به همه بچه ها من قصد دارم در این وبلاگ به موضوعات مختلف بپردازم برای شروع از شما می خوام پیشنهاد بدید بیشتر می خواید چه موضوعاتی رو در این وبلاگ ببینید!!!!
دسته ها :
چهارشنبه نوزدهم 4 1387
X